В Тернополі у новій локації відкрили Почесне консульство Литовської Республіки

В Тернополі у новій локації відкрили Почесне консульство Литовської Республіки

29.08.21 08:46 0 51
28 серпня, урочисто відкрили в новій локації Почесне консульство Литовської Республіки у Тернополі. Відтепер, консульство працює за адресою: бульвар Тараса Шевченка,21.

«Почесне консульство — це острівець, який представляє громадян Литовської Республіки. А для Тернопільської області — це співпраця, яка притягує інвесторів і туристів в наш край. Ми завжди підтримуватимемо Литву не лише словами, але й спільними проектами!», — розповідає голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Партнером області у сфері міжрегіонального міжнародного співробітництва є Тауразький повіт. Співробітництво відбувається в рамках Угоди про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Радою регіонального розвитку Тауразького повіту. Понад 150 дітей Тернопільської області родин військовослужбовців АТО та учасників Об'єднаних сил на Сході України відпочивали та оздоровлювалися в Литві в рамках спільного проекту. І вже в рамках святкування Дня міста у Тернополі перебуває чисельна делегація з Тауразького повіту (м. Тернопіль є партнером м. Таураге).

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Верховний суд Білорусі ...
Наступна новина: Названо лауреата ...

КОМЕНТАРІ