«Учасники обговорять узгоджений підхід на наступні дні та тижні», – йдеться в повідомленні.
Очікується, що до обговорення долучаться представники Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великої Британії, Туреччини, Катару, Європейського Союзу та НАТО.
Читайте також: Афганістан: США вдарили по бойовиках «Ісламської держави» в Кабулі
Згідно з повідомленням, державний секретар США Ентоні Блінкен також прозвітує про зусилля щодо евакуації з Афганістану протягом останніх двох тижнів та обговорить подальші кроки.
Зустріч відбувається за день до дедлайну 31 серпня, встановленого президентом США Джо Байденом для виходу всіх американських військ із Афганістану. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Україна і ще 95 країн світу: таліби запевнили, що дозволять виїхати з Афганістану всім іноземцям і афганцям, які співпрацювали з Заходом
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Микулинецькому кладовищі ...
Наступна новина: В Україні через негоду ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества