Напередодні Дня міста Сергій Надал нагородив кращих працівників установ та організацій Тернополя

Напередодні Дня міста Сергій Надал нагородив кращих працівників установ та організацій Тернополя

31.08.21 08:00 0 61
У переддень Дня міста Тернополя в Українському Домі «Перемога» відбулося урочисте нагородження кращих тернополян, працівників установ та організацій міста, які щодня сумлінно виконують свої професійні обов’язки, роблять вагомий внесок у розвиток міста та громади.

«На початку 90-років саме з Тернополя почались перші масові мітинги та демонстрації, саме тернополяни розпочали рух національного відродження, почали активно переконувати, що нам потрібна незалежна Українська держава. Тому ми намагались запросити першочергово тих людей, які були біля витоків творення нашої незалежності. Адже вони витрачали свій час та здоров’я на те, щоб переконати та донести до людей, як важливо працювати над збереженням своєї історичної спадщини і відновлення незалежності, – розповів міський голова Сергій Надал. – Традиційно, напередодні дня міста ми нагороджуємо тих людей, які своєю невтомною працею та здобутками є прикладом для інших. Тож нехай шні нагороди будуть тим знаком поваги і шани, які ми хочемо проявити до всіх тернополян, які щодня роблять наше місто красивішим та здобувають досягнення у різних сферах – в культурі, освіті, економіці. Щиро вітаю усіх зі святом, міцного здоров’я Вам та оптимізму, мати сили та натхнення працювати задля розвитку нашого міста».

Під час заходу міський голова також відзначив грамотами і цінними подарунками представників тих ОСБ, що брали участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської міської територіальної громади.

Більше фото з нагородження можна переглянути у «Галереї».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ