Білорусь: звинувачення запросило для Колеснікової та Знака 12 років колонії

Білорусь: звинувачення запросило для Колеснікової та Знака 12 років колонії

01.09.21 12:17 0 579
У Білорусі держзвинувачення попросило 12 років колонії для учасників Координаційної ради опозиції Максима Знака та Марії Колеснікової. Про це агентству БелаПАН повідомили адвокати обвинувачених.

У суді тривають дебати сторін.

Повідомлення кількох видань і телеграм-каналів про нібито вже винесений вирок Знаку і Колесніковій не відповідають дійсності, сказав в коментарі «Медиазоне» адвокат останньої Володимир Пильченко.

Закритий суд над координатором штабу колишнього глави «Белгазпромбанка» Віктора Бабарика на виборах 2020 року Марією Колесніковою і юристом штабу Максимом Знаком розпочався 4 серпня. Підсудних звинувачують у спробі захоплення влади, публічних закликах до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці, і створенні екстремістського формування.

Колеснікову затримали 8 вересня. На наступний день затримали Знака. Правозахисники визнали обох політичними в'язнями. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Лукашенко хотів би, щоб до нього ставились, як до короля Саудівської Аравії» – білоруський ексдипломат

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рада безпеки ООН у ...
Наступна новина: У Панджерській ущелині в ...

КОМЕНТАРІ