У Тернополі відбувся перший етап Кубка України з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд

01.09.21 08:53 0 388
28 серпня в рамках святкування Дня міста на Театральному майдані Тернополя відбувся перший етап Кубка України з баскетболу 3х3 серед чоловіків.

Участь у змаганнях взяли 12 команд з різних куточків України.

Після групового етапу вісім найсильніших команд продовжили боротьбу в плей-оф, починаючи з чвертьфіналу.

У вирішальному матчі чемпіон літнього сезону БК «Промбудсфера» переміг команду «Red Star» з результатом – 21:15. Переможці першого туру проходять у фінальну частину Кубку України.

Цього дня у Тернополі відбулися також матчі шостого туру чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків U-15 та U-17. Загалом у змаганнях взяли участь 19 команд.

В категорії U-15 у фіналі БК «Говерла-1» перемогла команду «БКТ-07» з рахунком – 10:2. У категорії U-17 у фінальному матчі команда «Дайте грошей на їжу» перемогла БК «Alik Team» з результатом – 20:9.

Вітаємо переможців і учасників турніру та бажаємо успіху у подальших змаганнях!

Організатори баскетбольних змагань – Федерація баскетболу України, Тернопільська міська рада та БК «Тернопіль».