Велике будівництво: на Тернопільщині продовжують ремонтувати дороги

Велике будівництво: на Тернопільщині продовжують ремонтувати дороги

01.09.21 09:19 0 148
Дороги Тернопілля ремонтують у дві зміни, використовуючи кожну хвилину гарної погоди. Станом на ми бачимо результати виконаних робіт.

Так, на трасі Р-24 у Лисівцях практично «з нуля» зведено 64-метровий міст через річку Серет. Проїжджу частину мосту (габарит) розширили до 8 метрів. Також влаштували 2 тротуари по 2,25 метра кожен. Міст уже відкрили для транспорту та пішоходів.

На маршруті Тернопіль – Бережани капітально відремонтували 6 штучних споруд.

На дорозі М-30 ремонтується 66,3 кілометра дорожнього покриття. Відновлюється автошлях від межі з Івано-Франківською областю до міста Тернопіль. При цьому на 17,6 км траси М-30 виконується капітальний, а на 48,7 км – поточний середній ремонт.

У 2021 році оновлюється більша частина М-19 (Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече), а саме 145 кілометрів із 212,5 км. На відремонтованих ділянках вже влаштовано фінішний шар покриття, на більшу частину дороги нанесено дорожню розмітку. Тривають також роботи з облаштування тротуарів, освітлення у населених пунктах, встановлення бар'єрного огородження.

На автошляху Н-18 (Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль) продовжується поточний ремонт. Заплановано відремонтувати 73 км дороги.

Також триває ремонт дороги Р-39 (Броди – Тернопіль). Протяжністю автошляху 40,7 км. На 11,6 км від межі зі Львівщиною до смт Залізці роботи вже завершені, а із смт Залізці до с. Ігровиця – ще тривають.

#Тернопіль #Тернопільщина

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В ООН попереджають про ...

КОМЕНТАРІ