В Тернополі міський голова Сергій Надал взяв участь в урочистій матрикуляції студентів першого курсу ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського

В Тернополі міський голова Сергій Надал взяв участь в урочистій матрикуляції студентів першого курсу ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського

01.09.21 08:32 0 394
31 серпня у Тернопільському національному медичному університету ім. І. Я. Горбачевського відбулася урочиста матрикуляція студентів-першокурсників. Цьогоріч університет відкриває двері для понад 1400 першокурсників.

«Від у вас починається надзвичайно цікавий і успішний етап у житті, адже ви стаєте частиною великої сім’ї медичного університету - найкращого медичного закладу вищої освіти України. Ви маєте можливість отримати достойні знання і шляхетну професію лікаря, рятувати життя і здоров’я людей. Як казав Гіпократ: «Медицина – це найблагородніше і найвище із мистецтв». Для того, щоб досягати успіху, потрібно багато і наполегливо вчитись, працювати і постійно опановувати нове, - звернувся до майбутніх студентів міський голова Сергій Надал. – Бажаю вам бути також активними учасниками громадського і суспільного життя університету та міста. Адже Тернопіль – це Молодіжна столиця України, що потребує ваших ідей, енергії, знань, завзяття. Успіху вам, натхнення, впертості, везіння у всіх справах і починаннях. Нехай вами гордяться ваші батьки, університет, наше місто і країна».

Сергій Надал подякував усім студентам-медикам, які впродовж двох років, у часи пандемії COVID-19, допомагають лікарям рятувати життя людей. Адже коли ми зіткнулися з невідомою для нас хворобою, медики, не вагаючись, вийшли на першу лінію оборони і допомоги людям.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: До 6 вересня любителі ...
Наступна новина: У США знеструмлено пів ...

КОМЕНТАРІ