В Україні стартувало одноразове добровільне декларування – ДПС

В Україні стартувало одноразове добровільне декларування – ДПС

02.09.21 10:12 0 166
В Україні 1 вересня стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування, яке триватиме до 1 вересня 2022 року.

«Більшість громадян готові пройти процедуру одноразового добровільного декларування, щоб інтегруватися у сучасну систему відносин між бізнесом, суспільством та державою. Підтримка суспільством податкової амністії – запорука успіху цього заходу, який має стати фундаментом побудови нової ефективної податкової політики держави», – заявив в.о. Голови Державної податкової служби України Євген Олейніков.

Як йдеться на сайті Податкової служби, громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

«Декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування. Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет. До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на спеціальному рахунку, що може бути відкритий в банках України», – йдеться в повідомленні.

Детальніше з порядком одноразового (спеціального) добровільного декларування можна ознайомитися тут.

15 червня Верховна Рада ухвалила закон про детінізацію доходів шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленський ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У перший клас цьогоріч ...
Наступна новина: МОЗ: 79% медзакладів вже ...

КОМЕНТАРІ