В Тернополі з вул. Митрополита Шептицького забрано два великогабаритні транспортні засоби,з яких здійснювалася торгівля баштанними культурами

В Тернополі з вул. Митрополита Шептицького забрано два великогабаритні транспортні засоби,з яких здійснювалася торгівля баштанними культурами

04.09.21 09:15 0 47
На виконання рішення виконавчого комітету від 05.08.2021 №672 «Про усунення порушень», 01 вересня працівниками управління муніципальної інспекції спільно з інспекторами Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області та комунальними підприємствами міста вжито ряд заходів щодо усунення порушень, які створюють продавці баштанних культур під час торгівлі з великогабаритного транспорту на вул. Митрополита Шептицького.

Внаслідок проведення профілактичної роботи та примусового впливу з вулиці було забрано два великогабаритні транспортні засоби.

Власникам цих великогабаритних транспортних засобів інспекторами з паркування винесено чотири постанови про адміністративне правопорушення, а інспекторами відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної інспекції та інспекторами Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області оформлено адміністративні протоколи за порушення Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади (ст. 152 КУпАП-4протоколи) та торгівлю з автомобілів (ст.160КУпАП-2 протоколи).

В рамках адміністративних проваджень вилучено 21,6 т баштанних культур та прийнято на зберігання для вирішення справи судом.

Вищевказане рішення перебуває на виконанні в управлінні муніципальної інспекції на постійній основі.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Польщі оголосили ...
Наступна новина: Ткаченко розраховує,що ...

КОМЕНТАРІ