Кухлі з логотипом - ідеальний подарунок

Кухлі з логотипом - ідеальний подарунок

07.09.21 23:48 0 307

У корпоративному секторі сувенірна продукція для прийому гостей вдало поєднує рекламу та практичне застосування. Саме тому, кружка з оригінальним дизайном і логотипом - обов'язковий атрибут офісного інтер'єру. Такий посуд зміцнює командний дух, привертає увагу клієнтів і партнерів, а також працює на підвищення статусу організації. До речі, в студії «Enamel mug» ви можете замовити емальоване горня з логотипом як оптом, так і в роздріб. Ну а далі, ми поговоримо про те, з якої причини варто презентувати саме такий подарунок.

Емальований кухоль - відмінна реклама вашого бізнесу

Емальований кухоль з нанесенням логотипу, призначена для ділового партнера або працівників вашої фірми однозначно не залишиться лежати без діла. Його стовідсотково будуть застосовувати в повсякденному житті. А фірмовий логотип буде абсолютно ненав'язливо давати натяк власнику аксесуара й іншим людям про вашу фірму. Також варто відзначити, що такий аксесуар прослужить ваш дуже довго. Чашка буде вірним помічником протягом усіх робочих днів, а з цієї причини дана реклама буде дієвою та ефективною, також буде стимулятором вашого прибутку.

Кому подарувати?

Емальований кухоль з логотипом - відмінний подарунок для всіх людей без винятку. Вона стане в пригоді:

  • мандрівникам;
  • офісним працівникам;
  • таксистам;
  • жінкам;
  • студентам;
  • чоловікам в дорозі;
  • сімейним парам з дітьми.

Висновки

Друк на емальованому кухлі робиться за допомогою шовкографії. Нанесення фірмових принтів на посуд - більш об'ємна за часом робота, на відміну від нанесення написів на майки. Подаруйте радість і здивування колегам, родичам, друзям. Станьте оригінальніше, замовивши собі хорошу та зовні незвичайну чашку, серед нецікавих і похмурих подарунків на урочистостях. Такий аксесуар, як кружка, з нанесеним на неї написом є відмінною та ефективною рекламою вашої компанії. Кухлі, на яких нанесений напис або картинка, вдихнуть новизну у звичайну, здавалося б, річ. Таким чином, ви отримаєте новий спосіб реклами своєї компанії. Це відмінний варіант для піару, який ефективно прорекламує будь-який бізнес.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Скупка та утилізація ...

КОМЕНТАРІ