Рада ухвалила закон про індустріальні парки. У Мінрегіоні кажуть: це залучить додаткові інвестиції

Рада ухвалила закон про індустріальні парки. У Мінрегіоні кажуть: це залучить додаткові інвестиції

08.09.21 14:45 0 114
Верховна Рада у вівторок 290 голосами в другому читанні і в цілому ухвалила закон про індустріальні парки.

Згідно з текстом документа, учасниками індустріальних парків зможуть бути ІТ-компанії, підприємства переробної промисловості, суб'єкти науково-технічної діяльності, інноваційні лабораторії тощо.

У Міністерстві розвитку громад та територій заявили, що закон покликаний створити нові стимули для регіонального розвитку та стати двигуном для залучення інвестицій.

Як мовиться в повідомленні, закон передбачає впровадження низки переваг для учасників індустріальних парків, зокрема, компенсацію паркам частини відсоткових платежів за кредитами. Також документ впроваджує компенсацію витрат на підключення і приєднання до інженерно-транспортних мереж. Водночас держава фінансуватиме будівництво об'єктів базової і суміжної інфраструктури індустріальних парків.

«У 2021 році урядом заплановані інвестиції у розбудову інфраструктури 4 індустріальних парків у розмірі майже 80 млн грн», – додали у міністерстві. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленський у Стенфорді: «Нам, як і команді Стіва Джобса, кажуть, що ми прагнемо неможливого»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Афганістан: «Талібан» ...
Наступна новина: МАГАТЕ: Іран блокує доступ ...

КОМЕНТАРІ