Укрзалізниця скорочує бронювання: з’явиться додатково 3 тисячі квитків

Укрзалізниця скорочує бронювання: з’явиться додатково 3 тисячі квитків

09.09.21 08:31 0 69
«Укрзалізниця» повідомляє, що зменшила кількість місць у поїздах, які бронювали для потреб залізничників, і завдяки цьому у продаж щомісяця надходитиме три тисячі додаткових квитків.

«Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків «Укрзалізниці». Після аналізу напрямків і заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь. Майже 3000 квитків – це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що «Укрзалізниця» продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ – Запоріжжя, № 7/8 Київ – Чернівці, № 82 Новоолексіївка – Харків та ще 10 точно відчують цю зміну», – заявив керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

У компанії додали, що, за результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасоване: заброньовані місця не використовувалися. У дев'яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох – на чверть.

Раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда, однак нерідко пасажири не встигали їх купувати, відповідно, залізниця втрачала прибуток, додали в УЗ. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Укрзалізниця» перевезла влітку понад 9 мільйонів пасажирів

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: 14 нових випадків COVID-19 ...

КОМЕНТАРІ