Росія: учасниці Pussy Riot Альохіній на рік обмежили свободу

Росія: учасниці Pussy Riot Альохіній на рік обмежили свободу

13.09.21 08:12 0 47
Суд у Москві засудив учасницю Pussy Riot, активістку Марію Альохіну до одного року обмеження волі за так званою «санітарною справою», водночас прокуратура просила про два роки.

Учасницю Pussy Riot визнали винною в підбурюванні до порушення санітарно-епідеміологічних правил через її допис із закликом вийти на акцію протесту в Москві 23 січня. Сторона обвинувачення стверджує, що заклик Альохіної створив загрозу масового захворювання на COVID-19. Провини вона не визнає

Альохіна була однією з останніх обвинувачених у «санітарній справі», кому суд призначив покарання. Вирок поки що не винесли стосовно лікарки, соратниці політика Олексія Навального Анастасії Васильєвої.

Обмеження свободи означає заборону на вихід з дому в нічні години, на зміну місця проживання без попереднього повідомлення спеціалізованого державного органу, на участь в масових заходах і на виїзд за межі Москви і Московської області без дозволу.

«Санітарна справа» була порушено Слідчим комітетом Росії після акцій на підтримку Олексія Навального, які пройшли в десятках російських міст 23 і 31 січня. Були заарештовані або оголошені в розшук найближчі соратники Навального, його рідний брат, а також політичні активісти. Їх звинуватили в підбурюванні до порушення санітарно-епідеміологічних правил. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Росія: учасницю Pussy Riot затримали відразу після виходу зі спецприймальника

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові вшановують ...
Наступна новина: У Росії впав пасажирський ...

КОМЕНТАРІ