КСУ не розглядає питання щодо порушення та звільнення судді Сліденка – НАЗК

КСУ не розглядає питання щодо порушення та звільнення судді Сліденка – НАЗК

15.09.21 09:36 0 113
Конституційний суд не включив до порядку денного питання про поведінку судді Ігоря Сліденка та його заяву про звільнення, заявляє Національне агентство із запобігання корупції. Про це йдеться в повідомленні НАЗК 14 вересня.

«КСУ не включив до порядку денного питання щодо неетичної поведінки судді КСУ Ігоря Сліденка, незважаючи на численні порушення етичних принципів цим суддею, а також його заяву за жовтень 2020 року про звільнення. Відтермінування розгляду цього питання судом підриває авторитет правосуддя та може підкріплювати суспільну думку про те, що судді не несуть відповідальності навіть за дисциплінарні проступки», – йдеться в заяві відомства.

Агентство оприлюднило лист Секретаріату КСУ до заступника голови НАЗК Романа Сухоставця. Згідно з листом, суд не включив до порядку денного питання, яке було зазначене в зверненні агентства.

Читайте також: Конституційний суд забрав частину повноважень у НАБУ завдяки відсутності одного судді і зменшенню кворуму

У НАЗК нагадали, що зверталися до КСУ з проханням звільнити Ігоря Сліденка, звинувачуючи його в неетичній поведінці.

«Зокрема, одразу після ухвалення рішення від 27 жовтня 2020 року про скасування відповідальності за брехню посадовців в деклараціях, суддя надіслав працівнику НАЗК, який раніше вручав йому протокол, лист з погрозами. Для цього він використав свою офіційну електронну адресу», – йдеться в повідомленні відомства.

Конституційний суд не коментував публічно заяву НАЗК.

У квітні 2021 року Голосіївський районний суд Києва виправдав двох суддів Конституційного суду України Ігоря Сліденка та Ірину Завгородню в справі про конфлікт інтересів. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленського закликають не поглиблювати конституційну кризу через конкурс на суддів КСУ за квотою президента

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Талібан» заперечує ...
Наступна новина: Афганки в Таджикистані ...

КОМЕНТАРІ