Чим корисне читання?

Чим корисне читання?

20.09.21 12:39 1 691

Ви ніколи не замислювалися, скільки книг ви прочитуєте за місяць? А за рік? Якщо вірити статистиці, в середньому за все життя людина читає близько тисячі книг, але є і такі, кого література не цікавить зовсім. Причини подібної байдужості можуть бути абсолютно різними, а от результат один і, на жаль, аж ніяк не радісний. Психологи та соціологи різних країн впевнені: людина, добровільно відмовляється від читання, позбавляє себе маси переваг, які пропонує сучасна проза та поезія. Нумо їх розгляньмо.

Основні плюси читання:

  • Розвиток мозку. Виявляється, для того, щоб до роботи приєдналися обидві півкулі, слід зануритися у свого роду «читацький транс». Напевно подібний стан добре знайоме вам, якщо ви хоча б раз читали твір, який повністю поглинав вашу увагу. Саме в цей момент ваш мозок знаходиться в стадії активності та розвитку.
  • Можливість стати щасливішим. Нещодавно соціологи з Ліверпуля представили світу результати незвичайного дослідження: виявляється, читач не тільки успішніше справляється з зовнішніми подразниками та стресом, але і легше знаходить внутрішню гармонію. Також стало відомо, що люди, які читають майже не схильні до ризику захворіти на клінічну депресію, не схильні до песимістичних думок і в цілому набагато щасливіші за тих, хто за все своє життя не прочитав і десятка книг. Чи це не привід почати знайомитися зі світовою літературою вже зараз? Розвиток пам'яті. Що, як не читання допоможе розвинути вашу пам'ять, та й інтелект в цілому. Якщо сидіти перед книгою хоча б годину щодня, то ви неодмінно відчуєте результати вже через декілька місяців.
  • Розвиток логічного мислення. Також книги допомагають розвинути логічне мислення. Читаючи ми отримуємо досвід, думки та висновки автора, що надалі позначається і на нашому власному мисленні.
  • Розвиток уяви. Читаючи цікаву книгу ми завжди уявляємо, то про що там пишеться і немов переживаємо це на собі. Таке процес дуже добре тренує і розвиває нашу уяву.
  • Збільшення словникового запасу. Якісна література в значній мірі збільшує словниковий запас людини. Для таких завдань особливо рекомендується читати класичні твори.
  • Отримання досвіду і знань інших людей. Книга допомагає дізнатися про всіх купині та помилки не проходячи через них. Припустимо ви хочете стати багатою та успішною людиною. Хто вам з цим зможе допомогти? Кращим варіантом буде той, хто вже досяг цього і пройшов через все, колись можливо починаючи також, як ви зараз.
  • Розвиток власного світогляду. Читаючи різні книги, різних авторів ви будете дізнаватися різні точки зору. З якими то ви будете згодні, з якимись немає і зрештою у вас почне з'являтися своя точка зору і свій світогляд.
  • Можливість отримати відповіді на важливі для вас питання і розв'язати проблеми. Книгу пишуть професіонал своєї справи, який досяг у своїй сфері певних висот. Вони явно зможуть допомогти вам, адже напевно вони вже стикалися з тим же, що й ви.
  • Мотивація та натхнення. Книга допоможе вам поглянути на світ під іншим кутом. Відкрити нові радості світу, успіху і щастя.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)
Попередня новина: Современное ...
Наступна новина: Вибори у Росії: сервіс ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Msrew - 18.09.21

Я ось думаю, а де Ви матеріал взяли для вирішення описаної у статті, невже з голови?