Колишній генеральний директор ПАТ «Фармацевтична фірма Дарниця», народний депутат України восьмого скликання, а також відомий меценат Загорій Гліб.
Біографія
Народився Гліб Загорій двадцять першого серпня тисяча дев’ятсот сімдесят шостого року.
Освіта
- Тисяча дев’ятсот дев’яносто восьмого року закінчив відомий Київський державний економічний університет.
- Двох тисячного року закінчив Національну фармацевтичну академію України.
- Дві тисячі чотирнадцятого року закінчив аспірантуру та отримав спеціальність саме «Технологія ліків та організація фармацевтичної справи».
- У дві тисячі шостому році став доцентом Київського національного університету технології та дизайну, на кафедрі промислової фармації.
- У дві тисячі дванадцятому році став доцентом кафедри організації, а також економіки фармації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Шупика.
Кар'єрні сходинки
Тісно пов'язана трудова діяльність саме Гліба Загорія із ЗАТ «Фармацевтична фірма Дарниця». У тисячу дев’ятсот дев’яносто сьомому році він почав працювати на підприємстві, при цьому бувши ще студентом. Гліб Загорій отримав посаду начальника відділу логістики та маркетингових досліджень.
Потім він працював головним координатором з дві тисячі першого року по дві тисячі дев’ятий рік з питань стратегії та загальної політики.
Далі його було призначено головним директором ЗАТ у дві тисячі дев’ятому році, поки його не обрали у верховну раду, а саме до дві тисячі чотирнадцятого року.
Звання
- Майстер з автомобільного спорту;
- Майстер спорту з джиу-джитсу, почесний Президент Асоціації джиу-джитсу України;
- Доктор фармацевтичних наук;
- Автор ряду наукових праць, навчальних посібників і довідників в галузі фармакології;
- Чемпіон України з ралі.
Зв’язки та сім’я
Одружений вдруге, та виховує прекрасних дітей, а саме двох дочок та сина.
Володимир Антонович його батько, працює головою наглядової ради саме в ЗАТ «Фармацевтична фірма« Дарниця ».
Політика
У дві тисячі чотирнадцятому році пройшов за списком Блоку Петра Порошенка до Верховної Ради України(номер п’ятдесят другий). Він увійшов до складу саме парламентського комітету у справах інвалідів, а також ветеранів.
Захоплення
Гліб Загорій являється відомим українським меценатом. У дві тисячі п’ятнадцятому році Гліб разом зі своїм батьком Володимиром заснували благодійний Фонд, який підтримує проєкти, які пов’язані із мистецтвом, здоров’ям, а також культурою.
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради