Футбольна збірна Рівненської обласної прокуратури вийшла до півфіналу за "Кубок захисника України»

05.10.21 08:02 0 367
У запеклому матчі проти колег з Луганська наша команда виборола перемогу.

Ігри 1/4 турніру з футболу за «Кубок Захисника України» серед працівників органів прокуратури пройшли у Києві.

Команда Луганської обласної прокуратури стала дуже сильним суперником з величезною жагою до перемоги. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

А вже після перерви команди продемонстрували чи не усі свої можливості. Зрештою, глядачі побачили чимало голів у воротах обох суперників.

Втім, прокурорам Рівненщини на останніх хвилинах другого тайму таки вдалось забити переможний гол. 4:3 і у півфіналі наша команда зустрінеться на полі з колегами із Одеси.

Дякуємо командам за цю гру і готуємось підтримувати своїх далі!
Попередня новина: Выбор КНС – основные ...
Наступна новина: У Рівненській області ...