У Тернопільській громаді ще 33 учасники бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

У Тернопільській громаді ще 33 учасники бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

16.12.21 10:07 0 191
З метою забезпечення реалізації пільг в частині першочергового відведення земельних ділянок учасникам АТО на одержання земельних ділянок, 15 грудня виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив протокол засідання Ради підтримки учасників антитерористичної операції від 09.12.2021 року та прийняв рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва ще 33-ом особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі.

Так, станом на грудень 2021 року, таку грошову компенсацію уже отримали 199 учасників антитерористичної операції, ще 33 жителі громади отримають кошти до кінця 2022 року.

Нагадуємо, сума грошової компенсації учасникам АТО/ООС за земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га.

До слова, впродовж цього року розробляються також ділянки в межах населених пунктів Тернопільської громади з метою забезпечення прав учасників антитерористичної операції на отримання таких земельних ділянок.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Близько 300 жителів ...
Наступна новина: У Рівненській області 8 ...

КОМЕНТАРІ