Перманентний макіяж: що потрібно знати?

Перманентний макіяж: що потрібно знати?

21.12.21 23:48 0 278

Перманентний макіяж - це популярна процедура, за допомогою якої підкреслюються привабливі риси зовнішності та делікатно маскуються неідеальністю. У ході роботи майстер застосовує професійне обладнання - апарат з тонкими мультиголами, які впроваджують пігмент у шкіру на глибину 0,5-1,5 мм.

Зони та техніки

Перманент виконують у різних зонах: брови, повіки, губи, ареоли. Майстер створює ідеальну форму та заповнює її щільним рівномірним відтінком, що зберігається незмінним протягом 1,5-3 років (залежно від зони, техніки, особливостей шкіри).

Перманентний макіяж і татуаж — не те саме. Існує різниця між застосовуваними пігментами, глибиною їх застосування, а тому й істотно відрізняється результат. Татуаж у сучасному розумінні зберігається до 7 років.

Брови

У минулому для татуажу брів застосовували тату-пігменти, у складі яких були складні сполуки металів. Це і призводило до спотворення відтінку з часом, вицвітання, появи червоних, синіх, зелених тонів. У сучасних пігментів для перманентного макіяжу інший склад та поведінка у шкірі. Вони не заглиблюються в дерму, тому і тривалість ефекту менша, ніж у застарілого татуажу, але і якість процедури вища.

Нині майстри пропонують клієнтам зробити перманентний макіяж брів у волосковій, пудровій, тіньовій та інших техніках, або з комбінацією різних методик. Все націлено на те, щоб отримати натуралістичний, гармонійний результат.

Очі

Підкреслити виразність очей і додати вії об'єму допоможуть техніки ПМ повік: міжресничка, ефект стрілки, стрілка з розтушовкою. Процедура уможливлює скоригувати асиметрію, посадку очей, злегка змінити розріз, зробити їх візуально більше.

Губи

Актуальний перманент губ виконується в акварельній техніці, омбре, технікою перманентної помади. Вся форма рівномірно заповнюється пігментом в одному відтінку чи комбінації. В результаті дівчина звільняється від потреби підфарбовувати губи, при цьому вони виглядають як з помадою або тинтом. Колористика дозволяє візуально збільшити губи, додати спокусливого блиску, покращити відчуття від тону шкіри. Інші сучасні техніки - татуаж за контуром і розтушовуванням - теж націлені на зорове збільшення, корекцію форми губ.

Переваги та недоліки

Сучасні техніки сильно відрізняються від татуажу в тому вигляді, яким він був 20-30 років тому. Сьогодні перманентний макіяж дає легкий ефект макіяжу.

Негативні сторони ПМ:

  • Перманентний макіяж тримається до 2 років. Це — перевага, але є нюанс: якщо процедуру буде зроблено неякісно,невдало підібрано відтінок, непрофесійно запроваджено пігмент, то і цей результат доведеться або виправляти, або терпіти досить довго;
  • У поодиноких випадках на тлі змін гормонального фону відтінок у міру загоєння здатний змінитися. Це варто враховувати та не планувати процедури при менструації, лактації, вагітності, ендокринних захворюваннях. Перелічені обставини є протипоказаннями до процедури. До них додається алергія на пігмент, недавню операцію в робочій зоні, пошкодження шкіри;
  • Якщо результат розходиться з очікуваннями, можна видалити перманентний макіяж. Для цього застосовують спеціальний ремувер.

Переваги процедури перекривають недоліки:

  • Клієнтці не потрібно витрачати час уранці, щоб нафарбуватися. Вона засинає і прокидається прекрасною, впевненою, задоволеною собою протягом усього часу, коли тримається перманентний макіяж;
  • Результат виглядає настільки природно, як цього очікує клієнт. Коштом вибору техніки та відтінку вдається досягти яскравого або, навпаки, натурального результату;
  • Перманентний макіяж завжди бездоганний, його не потрібно виправляти протягом дня, як звичайний. Він не змащується в дощ чи на пляжі, у спортзалі чи басейні;
  • Виручає тих, хто страждає від алергії на компоненти декоративної косметики та пінок, гелів, міцелярної води для зняття макіяжу;
  • Перманент - це не боляче, адже у процедурі використовується знеболюючий крем. Оскільки пігмент вводять у верхній шар епідермісу, а голки дуже тонкі, то в шкірі будуть спостерігатися лише поколювання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)
Попередня новина: 7 преимуществ кровли из ...
Наступна новина: У Тернополі на вул. ...

КОМЕНТАРІ