Викладачка хімії з Києва отримала ключі від новенької італійської машини – подарунку у благодійній справі «Твоя мрія»

Викладачка хімії з Києва отримала ключі від новенької італійської машини – подарунку у благодійній справі «Твоя мрія»

23.12.21 16:42 11 339

22 грудня, у прямому ефірі «Твій день» на 1+1 ведучі Тімур Мірошниченко, Руслана Писанка та Ірина Ванникова зустрілись з головною переможницею у благодійній справі «Твоя мрія», яка виграла новеньку червону автівку.

Нагадаємо, 17 грудня у суперфіналі благодійного марафону «Твоя мрія» за допомогою програми Random Picker (європейський онлайн сервіс із випадковим генератором), було обрано власницю головного подарунку серед 16621 учасників. Нею стала викладачка з Києва Аліна Жданова. Фахівці незалежної аудиторської компанії Baker Tilly перевіряли, щоб все відбувалося за правилами.

«Я ніколи раніше нічого не вигравала і не брала участі у всіляких розіграшах. Але благодійна ініціатива «Твоя мрія» - то інша справа, я просто хотіла допомогти мамам і немовлятам з вадами серця. За якимось збігом обставин здала на права нещодавно – у листопаді. Навіть собі це не можу пояснити. Згадую і сама не вірю.

Саме про таку машину мріяла моя 11-річна донька Катруся. «Мама, я хочу, щоб у тебе була маленька червона машинка з великим червоним бантом на даху», - якось вона мені сказала і дала такий малюнок. Тепер я знаю, що дива трапляються», - сказала Аліна Жданова у прямому ефірі «Твій день».

До речі, для переможниці зробили ще один сюрприз – на прямому включенні зі студією були дві її рідні сестри – Олена з Києва та Наталя з містечка Гайсин, які привітали Аліну.  

Ключі, та документи на гарантійне обслуговування машини щасливій власниці суперподарунку вручили у прямому ефірі «Твій день» Голова Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» Олена Мацібох та комерційний директор «Ніко Мегаполіс» Олена Ванівська.

Аліна Жданова родом з Вінниччини, з мальовничого села Пологи. Народилася у багатодітній сім’ї. У 2003-му закінчила Національний педагогічний університет імені Драгоманова, вже 18 років викладає хімію у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства. У Аліни є чоловік – військовий, підполковник, з яким вони разом виховують 11-річну доньку Катрусю.

Переможниця розповіла, що після святкового ефіру, у якому оголосили її ім’я, почала отримувати привітання від родичів та друзів з усієї України, а також від колег по роботі та своїх студентів.

«Мені приємно розповісти студентам, що то був не просто якийсь черговий розіграш, а велика благодійна ініціатива. Перерахувала кошти від чистого серця. Насправді робити добро легко, що звичайні українці маленькими кроками можуть змінювати світ на краще. Не треба чекати від багатіїв, що тільки вони допоможуть. Це відповідальність кожного з нас», - говорить Аліна Жданова.

У цей самий день символічно лікарі повідомили, що у відділені акушерської кардіології лікарні Амосова породілля з Донецької області народила здорову дівчинку!

Благодійна справа «Твоя мрія» зібрала рекордні 3 817 863 гривень! Усі кошти направляються на допомогу до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 5)
Наступна новина: Синдром Кушінга у собак

КОМЕНТАРІ

аватар країна
krocki777 - 23.12.21

круто

аватар країна
Jonesswipp - 23.12.21

ух ты как крууууууууууутооооооо))

аватар країна
Jeniadnb - 23.12.21

ось це позитив) просто клас)

аватар країна
Joga04 - 23.12.21

Позволю себе не согласится с вами

аватар країна
Ilgur5 - 23.12.21

Після прочитання навіть мені тема стала цікава.

аватар країна
Litvin_off65 - 23.12.21

Прямо даже не верится

аватар країна
BlackLord19 - 23.12.21

что-то в этом есть, безусловно

аватар країна
Chlenonosec - 23.12.21

Я присоединяюсь ко всему выше сказанному.

аватар країна
fillwatsen - 23.12.21

Мне нарвится стиль изложения

аватар країна
tjmjmt - 23.12.21

Все нравится. Спасибо за пост!

аватар країна
ExKlame - 23.12.21

З уводольствіем потиснув би автору руку, його сайт - диво.