З цієї нагоди у парку відбувся чин освячення води за участі міського голови Сергія Надала, духовенства і небайдужих тернополян.
Особливістю цього бювету є те, що тут замість кнопки, яка подає воду, влаштовано декоративну колонку-качалку. Передумовою саме такого облаштування було раціональне використання води завдяки ручній водяній помпі.
«Роботи з облаштування нового бювету у Тернополі тривали впродовж місяця відповідно до розробленої проєктно-кошторисної документації. На цьому місці глибина свердловини сягає 60 метрів. Благоустрій території виконано в єдиному стилі з декоративною перлогою біля входу у парку ім.Т.Шеченка», - розповів Сергій Надал.
Згодом у місті заплановано збудувати бювети на вул. Громницького, вул. Б.Лепкого, бульварі С.Петлюри та в парку Національного відродження.
До слова, наразі безкоштовно набрати питну воду тернополяни можуть також у бюветах, що на вул. Юності, б-рі Пантелеймона Куліша та на б-рі Данила Галицького.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі з електроопори ...
Наступна новина: Преимущества обращения к ...
Онлайн обучение английскому языку с нуля: что нужно знать
Як вибрати якісне газонне насіння та добрива для газону?
ТОВ «РГС Україна»: максимальні можливості ремонту спецтехніки та її гідравліки
Що потрібно знати про електро теплу підлогу?