Тютюн для кальяну DarkSide

Тютюн для кальяну DarkSide

02.02.22 22:37 0 2793

Вітчизняний тютюн Darkside з'явився на ринку лише на початку 2015 року і одразу став набирати популярності як серед любителів, так і серед професійних кальянників. Виробник Doobacco раніше випускав однойменний тютюн, новий продукт відрізняється міцністю (порівняно з іншими тютюном) і специфічним смаком. Хоча Darkside є вітчизняною маркою, інгредієнти для виробництва тютюну імпортуються з усього світу. Наприклад, якісні ароматизатори поставляються з Німеччини, це позбавляє тютюн «хімічного» присмаку при курінні.

Переваги тютюну darkside:

  • цей тютюн поставляється виключно акцизним, що гарантує його якість, зате і підвищує ціну (неакцизні тютюни коштують набагато дешевше);
  • тютюн витримує високий жар, що дозволяє робити більше диму, але при цьому обійтися без гіркоти;
  • Darkside горить повільно та це збільшує час його вживання;
  • він має три варіанти фортеці (Base, Core та Rare), кожен з яких відрізняється основою;
  • велика кількість смаків, причому незвичайних, - ще одна перевага Darkside.

Darkside BASE

Тютюн з яскравою ароматикою та неповторним фірмовим присмаком листа Burley. Ця лінійка має у своєму складі лише Burley, без додавання тютюну інших сортів.

Base - стартова лінійка Дарксайт: легкий тютюн, він чудово підходить для новачків.

Darside Core

Тютюн на основі Burley з додаванням Virginia. Бленд чудово збалансований і дозволяє досягти золотої середини у поєднанні благородного присмаку сировини та яскравого аромату.

Дарксайд Core - універсальний тютюн із багатою колекцією ароматів, "золота середина" по фортеці. Втім, середній варіант фортеці деяким може здатися міцнішим за інші популярні тютюни, тому якщо ви пробуєте цей тютюн вперше, має сенс почати з легкого варіанту, а в разі чого додати йому міцності щільною забивкою.

Дарксайд Rare

Лінійка DARKSIDE, яка має у своєму складі 3 сорти тютюну – Burley, Virginia, Oriental. Проте основою бленда незмінно, як і двох перших лінійках, є саме Burley. Rare - найміцніша лінійка, підходить для досвідчених любителів.

Хоча тютюн — вітчизняний, за визнанням кальянників він обходить закордонних конкурентів. При вживанні він не вимагає якоїсь попередньої підготовки, його можна забивати відразу після розкриття упаковки. Кальянні люблять закуповувати Darkside, оскільки клієнти люблять та часто вимагають саме його.

Як було сказано раніше, цей тютюн дає багато диму та добре тримає жар, він легко відновлюється після згоряння. Якщо раптом ви перегріли його, не потрібно відразу викидати, достатньо остудити, трохи почекати і продовжити диміти: ніякої гіркоти не буде. Darkside добре куриться на чашках всіх типів.

Тютюн можна забивати пухнасто і з відступом на класичній чаші, а можна оверпаком на фанелі. Якщо забити в чашу фанел з невеликим пресуванням, то кальян вийде міцнішим і насиченішим. У будь-якому випадку, Darkside добре підходить для експериментів із забивкою - саме так можна зрозуміти, який варіант вам найбільше підходить, додати легкого смаку фортеці і таке інше.

Виробник випускає тютюн двох видів: немитий або, швидше, не промитий (unwashed) та варений (boiled). У першому випадку тютюновий лист не промивається водою, що дозволяє йому зберегти в собі більше нікотину і дати згодом більше міцності – такий вид відносять до лінійки міцних «чорних» тютюнів. Він містить винятково натуральні інгредієнти.

Другий тютюн – варений – у процесі виробництва добу вариться у рідині з цукровим сиропом та ароматизаторами. Відповідно, він дає ароматніший і насичений дим при курінні.

На кожній пачці тютюну написано, який вид тютюну всередині - unwashed або boiled. Також на ній написані рекомендації щодо забивання тютюну.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 19)
Попередня новина: Выбор инвестиции в ...
Наступна новина: 416 осіб одужали від ...

КОМЕНТАРІ