17 тонн гуманітарного вантажу наразі уже доставлено у Центр допомоги внутрішньо переміщеним особам та волонтерам, які проводять збір необхідних речей для наших захисників.
Гуманітарна допомога включає: перев'язувальні матеріали, медичні засоби, спальні мішки, каремати, матраци, засоби дезінфекції, одяг для дітей та дорослих, побутова хімія, одноразовий посуд, засоби особистої гігієни, дитячі візки, ліжка, ванночки, постільна білизна, свічки, термоси, батарейки тощо.
Додамо, цього дня у Тернопіль також прибуде чергова партія допомоги - з міста-партнера Таураге (Литва), що включатиме гуманітарний вантаж та автомобіль швидкої допомоги.
Ми дякуємо усім, хто долучається до допомоги нашим ЗСУ та вимушено переселеним українцям. Разом ми переможемо!
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопіль: звертаємо увагу! ...
Наступна новина: У Тернополі формують ...
Мотори ходу Hitachi серії HMGF: Діагностика ...
Все что нужно знать об налоговом планировании на предприятии
ТОВ «РГС Україна»: максимальні можливості ремонту спецтехніки та її гідравліки
Що потрібно знати про електро теплу підлогу?
PIT-11: що це таке і чому наприкінці лютого його повинні отримати всі легально працевлаштовані працівники