Станом на ранок 15 березня уже понад 300 дітей з числа тимчасово переміщених були зараховані до наших закладів освіти.
Моніторинг щодо кількості дітей з інших регіонів України щоденно здійснює управління освіти і науки Тернопільської міської ради.
Діти шкільного віку з Тернопільської громади, які через воєнні дії зараз перебувають закордоном, можуть також долучитися до онлайн-навчання з будь-якої країни.
Закладам освіти для здійснення дистанційного навчання рекомендовано використовувати платформи «Єдина школа», «Моя школа», «Moodle» та надано перелік додаткових інструментів дистанційного навчання для широкого використання педагогами в освітньому процесі.
«В умовах війни освіта - це єдність навчальної праці учнів і відповідального громадянства вчителів, запорука духовної сили і моральної стійкості, осередок турботи і психологічної підтримки. В умовах війни освіта – це інструмент національного супротиву, - наголосила начальниця управління освіти і науки Ольга Похиляк. - Тож до праці, дорогі педагоги. Без сумнівів. Без компромісів».
Нагадаємо, окрім організації навчального процесу, тернопільські освітяни роблять усе можливе, щоб допомогти нашим захисникам і тим, хто приїхав у місто з територій, де йдуть запеклі бої.
На сьогоднішній день вимушено переселені громадяни проживають у школах Тернополя: №№7, 9, 10, 14, 16, 18, 19, 26, 27, 28 та у Галицькому коледжі ім. В.Чорновола.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Воєнний стан в Україні ...
Наступна новина: Понад 400 мешканців ...