Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, який раніше вже обвинувачувався у вчиненні майнових корупційних правопорушень, отримав від сільської ради понад 290 тис. гривень авансу на капітальний ремонт покрівлі комунального закладу. Втім, підприємець просто привласнив ці кошти.
Крім того чоловік, знаючи, що гроші одержані злочинним шляхом, здійснив фінансові операції, чим фактично легалізував незаконно отриманий прибуток.
Досудове розслідування проводили слідчі СВ Дубенського РВП ГУ НП в Рівненській області
Згідно з санкцією статей такі правопорушення караються ув'язненням на строк до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У суботу,7 ...
Наступна новина: Звернення міського голови ...
SEO as a Growth Engine: How Digital Visibility ...
Преимущества цветов мимозы
Бензопила: як обрати, використовувати та доглядати за інструментом?
Привітання з Днем народження українською: теплі слова для особливих людей
Переваги професійного автомобільного автослюсаря у роботі з ключами та замками
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ