На для того, щоб покращити свої знання з української мови тут зареєструвались близько 300 внутрішньо переміщених осіб, яких поділили на дві групи: молодша для дітей віком від 2 до 9 років та старша – від 16 до 63 років.
«Робота клубу побудована таким способом, що заняття ми проводимо з української мови, на якому вивчаємо матеріал з фонетики чи з лексики, збагачений побутовим та розмовним мовленням. Вчимо деякою мірою ділове та фахове мовлення. Цікавляться учасники клубу і діалектизмами, – розповідає освітня волонтерка Леся Гапон. – Ми намагаємось задовольнити усі їхні мовні потреби, а разом з тим поповнити лексичний запас і збагатити знання про Тернопілля. Разом ми – дружня згуртована родина і прагнемо, щоб наша Україна була найкращою, найквітучішою, сильною державою, на якій живуть добрі люди, об’єднані словом, піснею й любов’ю до своєї вітчизни».
У розмовному клубі «Слово» українську мову для внутрішньо переміщених осіб викладають вісім тернопільських волонтерів-освітян. Кожне заняття складається з вивчення мовного матеріалу й ознайомлення з культурою, історією, мистецтвом Тернополя. Окрім вивчення мови, передбачені й екскурсії та зустрічі з письменниками і мистецтвознавцями – усе для того, щоб уроки були цікавими та неординарними. Відбуваються такі зустрічі щовівторка й щоп’ятниці з 15.00 год по 17.00 год.
Нагадаємо, курси української мови функціонують також у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов (вул. Грушевського, 3). Окрім того, опанувати українську мову можна у розмовних клубах на базі міських загальноосвітніх шкіл №№ 14, 16, 18, 19, 27, 28 за підтримки всеукраїнської ініціативи ГО «Навчай українською».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: «Мною было принято решение ...
Наступна новина: Міський голова Тернополя ...