Примотав неповнолітнього до стовпа: у Рівному судитимуть продавця магазину

Примотав неповнолітнього до стовпа: у Рівному судитимуть продавця магазину

24.05.22 12:33 0 768
Рівненською окружною прокуратурою завершено досудове розслідування та скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт стосовно 27-річного жителя м. Рівне. Йому інкримінують незаконне позбавлення волі людини (ч. 1 ст. 146 КК України).

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що 19 березня 2022 року продавець одного з магазинів Рівного спіймав на дрібній крадіжці 14-річного хлопця та примотав його за допомогою плівки до стовпа на зупинці громадського транспорту. Після чого, зняв це на відео, виклав у соціальну мережу та повернувся до магазину.

Неповнолітнього звільнили сторонні люди.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Органи прокуратури вкотре наголошують громадянам України на необхідності суворого дотримання вимог Законів під час впровадження воєнного стану, в тому числі й при затриманні правопорушників.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: З Тернополя для ...

КОМЕНТАРІ