Наразі у Тернополі працює 23 дитсадки та дошкільні підрозділи початкових шкіл (загалом 199 груп). Відвідує ці заклади дошкільної освіти 2044 дитини, чиї батьки офіційно працевлаштовані.
Перші 13 чергових дитячих садочків запрацювали у місті в перших числах травня. Проте через велику кількість охочих записати малечу у заклад дошкільної освіти, нещодавно відкрилися ще 10 додаткових садочків.
З метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні, в усіх чергових дитячих садочках облаштовано найпростіше укриття, а під час сигналу оповіщення «Повітряна тривога» у закладі дотримуються затвердженого алгоритму дій.
Нагадаємо, для відвідування чергового дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладу, який відвідувала ваша дитина до початку війни. У садку треба написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти вашою дитиною під час воєнного стану, а також додати довідку з місця роботи одного з батьків.
Першочергово забезпечуються місцями діти, у яких батьки (мама і батько) працевлаштовані. За наявності вільних місць зараховуються діти, у яких один з батьків працює.
Відповідно до рішення Ради оборони області від 31 травня 2022 року №59, зарахування до закладів дошкільної освіти здійснюється за результатами оцінювання без конкурсної процедури.
Для зарахування необхідно медичну довідку від дільничного лікаря з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.
До слова, відвідувати дитсадки можуть не лише діти, батьки яких працюють у Тернополі, а й ті дошкільнята, один з батьків яких служать в ЗСУ.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У міських бібліотеках ...
Наступна новина: У Тернополі вулицю Глінки ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей