19 червня з центру «Допомога армії від Тернополя» відправляться перші вантажі на передову

19 червня з центру «Допомога армії від Тернополя» відправляться перші вантажі на передову

22.06.22 10:55 0 249
Нещодавно на базі управління соціальної політики запрацював центр «Допомога армії від Тернополя», в рамках роботи якого можна безплатно передати посилку для наших захисників на передову.

І вже цієї неділі, 19 червня, з центру відправлять перші вантажі за декількома напрямками у місця дислокації наших військовослужбовців.

«Упродовж двох днів тернополяни на гості нашої громади принесли понад 20 посилок, які бажають передати своїм рідним чи друзям або військовим у зону бойових дій. тут завантажуємо автомобіль, який поїде на передову. Ми також доукомплектуємо передачі тими речама, які наявні у наших гуманітарних штабах, зокрема, це військова амуніція, тактичне взуття, засоби гігієни та речі першої потреби, спідня білизна, шкарпетки та продукти тривалого зберігання, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Окрім того, допомогу також зібрали й волонтери з інших штабів. Тож усі пакунки завантажують і вже завтра вночі вони вирушать за визначеним маршрутом. Першу поїздку здійснять волонтери ГО «Схід та Захід – єдині назавжди», а надалі ми залучатимемо водіїв, які зголосились доставляти вантажі на передову. Щиро дякуємо небайдужим тернополянам, які погодилися дати свої авто або ж бути водіями для постачання передач. Разом ми переможемо, адже наша сила – в єдності».

Як зазначає голова ГО «Схід та Захід – єдині назавжди» Василь Конько, передачі доставлять у Запорізьку, Донецьку, Дніпропетровську та Харківську області. Здійснювати доставлення таких вантажів з Тернополя планують кожні 8-10 днів почергово на різні напрямки.

Нагадаємо, в рамках діяльності центру «Допомоги армії від Тернополя» на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету Тернопільської міської територіальної громади для придбання 450 л паливно-мастильних матеріалів та передачі їх ГО «Схід та Захід єдині назавжди» для перевезення гуманітарної допомоги на передову.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 20 червня на водних ...
Наступна новина: Через аварійно-ремонтні ...

КОМЕНТАРІ