У Тернополі спеціальним поштовим штемпелем урочисто погасили марки «Українська мрія»

У Тернополі спеціальним поштовим штемпелем урочисто погасили марки «Українська мрія»

29.06.22 08:09 0 307
28 червня, у 26-ту річницю з Дня ухвалення Конституції в Україні, презентується та вводиться в обіг нова поштова марка «Українська мрія» загальним тиражем 3 млн примірників. До неї також випущено художній конверт та листівку з відповідною символікою.

У Тернополі в урочистому спецпогашенні спеціальним поштовим штемпелем марок «Українська мрія» взяв участь й міський голова Сергій Надал, зазначивши, що цей день є справді історичним та особливим для всіх українців, адже ескіз марки, який є настільки актуальним зараз, створений дитиною та уособлює прагнення усього нашого народу до волі та свободи.

«Саме «Українська мрія», яка так яскраво символізує прагнення всіх нас жити у мирній, цивілізованій, квітучій і вільній Україні, мільйонним тиражем розлетиться усім світом, - наголосив Сергій Надал. - І, власне, ця українська мрія дає нам сили і натхнення у боротьбі з окупантом. Тому Україна обов’язково переможе в цій війні. Ми збудуємо новий, ще більший літак та очистимо українську землю від російської нечисті. Ми збудуємо нову європейську демократичну державу, де кожен українець буде почуватися господарем на своїй, Богом даній, землі».

Директорка Тернопільської дирекції АТ «Укрпошта» Любов Гринчишин, в свою чергу, зазначила, що ескіз нової марки належить Софії Кравчук, одинадцятирічній школярці з Волині, яка намалювала цю ілюстрацію у 2021 році спеціально для конкурсу «Що для мене Україна?» та стала його призером».

Придбати марку «Українська мрія» можна буде у відділеннях «Укрпошти» або в онлайн-магазинах. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

В «Укрпошті» додають, що це уже третя марка від початку дії воєнного стану в Україні. Як й на попередні поштові випуски, діятимуть обмеження на кількість придбаних марок «Українська мрія». Зокрема, один клієнт може замовити на одне замовлення не більше двох маркових аркушів, п'ятьох конвертів та п'ятьох листівок.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чего может научить ...
Наступна новина: З 29 червня у Тернополі на ...

КОМЕНТАРІ