Цього тижня у Тернополі продовжаться роботи з поточного ремонту дорожнього покриття

Цього тижня у Тернополі продовжаться роботи з поточного ремонту дорожнього покриття

24.07.22 11:12 0 126
Завдяки сприятливим погодним умовам у Тернополі продовжують виконувати роботи з поточного ремонту дорожнього покриття, ліквідації напливів та колійності асфальтобетонного покриття проїзних частин вулиць.

На разі у місті триває відновлення підходів автомобільного моста через р. Серет на вул. Андрея Шептицького, де 18 липня, працівники підрядної організації влаштовують труби дощової каналізації та проводять підготовчі роботи до фрезерування. А на вул. Квітовій влаштовують бордюри та проводять підготовчі роботи для влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Окрім того, цього тижня заплановано виконати поточний ремонт дорожнього покриття за адресами: вул. Руська, вул. Миколи Пирогова, вул. Андрея Шептицького, вул. Михайла Грушевського, вул. 15 Квітня, вул. Микулинецька, вул. Василя Костянтина Острозького, просп. Степана Бандери, вул. Бродівська, вул. Северина Наливайка.

До слова, на завершальному етапі ремонт дорожнього покриття на перетині вулиць Татарська-Глибока. 18 липня, тут проводять розшивання швів покриття тротуару з фігурних елементів мощення і впорядковують територію. А уже у вівторок, 19 липня, на відремонтованому перехресті вулиць Татарська-Глибока буде відновлено рух громадського та приватного транспорту.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ