Тернопіль отримав мікроавтобус,медикаменти та тактичне спорядження від партнерів з Чеської Республіки

Тернопіль отримав мікроавтобус,медикаменти та тактичне спорядження від партнерів з Чеської Республіки

24.07.22 10:47 0 99
Іноземні партнери та міжнародні організації продовжують активно підтримувати Україну та надавати необхідну гуманітарну допомогу як для внутрішньо переміщених осіб, так і для наших захисників.

16 липня до Тернополя завітав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови у складі делегації з чеського міста Край Височина, які передали для нашого міста мікроавтобус, гуманітарну допомогу медичного спрямування, тактичне спорядження та одяг для військових.

«Радо вітаємо наших гостей у Тернополі та щиро дякуємо уряду Чехії за постійну підтримку під час російсько-української війни. Вдячність пану послу, консульству за допомогу та підтримку, яку ми відчуваємо від початку військових дій, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Для нас надзвичайно важливо відчувати підтримку іноземних партнерів, адже таким чином ви маєте можливість розповісти усьому світові, що насправді відбувається у нашій країні. Приємно, що ми отримуємо нових друзів-партнерів з чеської землі та з якими ми зможемо розпочати більш плідну співпрацю».

Міський голова додає, уже найближчим часом автомобіль та благодійну допомогу передадуть на потреби наших захисників на передовій.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівному судитимуть ...

КОМЕНТАРІ