Так, увечері 16 липня 29-річний житель Володимирця, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння за кермом автомобіля Toyota Land Cruiser 150 на номерах іноземної реєстрації, на перехресті не надав переваги у русі та протаранив ВАЗ 21703. Після цього водій позашляховика зник з місця події, залишивши в авто особисті речі та документи. Потерпілий водій ВАЗівки, 39-річний житель цього ж населеного пункту, помер у лікарні наступного дня.
Винуватця ДТП розшукували правоохоронці, але 18 липня зловмисник з адвокатом сам з'явився до поліції. Того ж дня йому повідомлено про підозру. Водій визнав лише свою причетність до дорожньо-транспортної пригоди, проте будь-які покази давати відмовився.
Досудове розслідування проводять слідчі ВП №1 Вараського РВП ГУНП в області.
За вчинення вказаного кримінального правопорушення зловмиснику загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати авто на той самий строк.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернопільську лікарню №3 ...
Наступна новина: 26 липня на кількох вулицях ...
SEO as a Growth Engine: How Digital Visibility ...
Преимущества цветов мимозы
Бензопила: як обрати, використовувати та доглядати за інструментом?
Привітання з Днем народження українською: теплі слова для особливих людей
Переваги професійного автомобільного автослюсаря у роботі з ключами та замками
Сучасна стоматологія та лікування зубів у місті Київ