Цього тижня у різних мікрорайонах Тернополя продовжиться поточний ремонт дорожнього покриття

Цього тижня у різних мікрорайонах Тернополя продовжиться поточний ремонт дорожнього покриття

30.07.22 08:29 0 75
Цього тижня у Тернополі завдяки сприятливим погодним умовам продовжиться виконання поточних ремонтів дорожнього покриття, відновлення асфальтобетонного покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях.

Тривають роботи на мосту через р. Серет та на вул. Андрея Шептицького (від М30 до мосту через р. Серет), де 25 липня, працівники підрядної організації виконують влаштування бортових каменів, підготовчі роботи для влаштування вирівнюючого шару на примиканні до провулку Цегельний. На вул. Квітовій тривають підготовчі роботи та влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття проїзної частини, упорядкування зелених зон та встановлення дорожніх знаків.

Окрім того, цього тижня заплановано виконати поточний ремонт дорожнього покриття за адресами: вул. Бродівська; вул. Броварна; вул. Северина Наливайка; вул. Руська; вул. Івана Мазепи; вул. Молодіжна, просп. Степана Бандери; вул. Андрія Малишка, вул. 15 Квітня, вул. Микулинецька.

У місті також тривають роботи з відновлення покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях за адресами: вул. Андрія Малишка, 2; вул. Торговиця, 14 – 18 (стара назва – вул. Живова); вул. Миру 2–А; вул. Миру, 3–А; вул. Івана Мазепи, 1; вул. Лесі Українки, 29; вул. Іванни Блажкевич, 5 (стара назва – вул. Макаренка); вул. Галицька, 41; вул. Олександра Смакули.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: 29 липня у Тернопільській ...

КОМЕНТАРІ