Подати пропозиції щодо кандидатів на присвоєння зірки на «Алеї зірок» у Тернополі можна упродовж липня

Подати пропозиції щодо кандидатів на присвоєння зірки на «Алеї зірок» у Тернополі можна упродовж липня

30.07.22 08:48 0 98
Щорічно, з нагоди Дня міста у Тернополі вшановують громадських діячів, митців та осіб, які своєю працею та досягненнями прославляють наше місто.

Так, цьогоріч, з метою вшанування та увіковічення на «Алеї Зірок» імен видатних співаків, музикантів, художників, представників інших видів мистецтв, символічна «Алея зірок», що на вулиці вул. Петра Конашевича-Сагайдачного, поповниться новими іменами.

Пропозиції щодо кандидатів подаються у довільній формі в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради керівниками вищих навчальних закладів міста, громадськими організаціями та галузевими спілками, установами, підприємствами та організаціями, громадянами. Термін подачі – до 31 липня 2022 року на електронні адреси: kultura_mr.ter@ukr.net, zvern.te@gmail.com, ternopil_rada@ukr.net.

Управління культури і мистецтв надасть отримані пропозиції організаційному комітету з відзначення Дня міста для розгляду кандидатур щодо встановлення бронзових плит з їх іменами на «Алеї зірок».

Нагадаємо, «Алею зірок» у Тернополі заклали у 2011 році і щороку на ній з'являються нові пам'ятні бронзові зірки. Наразі у місті вже закладено 35 зірок.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Продовжує роботу ...

КОМЕНТАРІ