Міський голова оглянув укриття,що облаштовані в багатоквартирних будинках Тернополя на вулицях Майдан Перемоги та Іванни Блажкевич

Міський голова оглянув укриття,що облаштовані в багатоквартирних будинках Тернополя на вулицях Майдан Перемоги та Іванни Блажкевич

30.07.22 08:54 0 109
Управителі житлового фонду (ЖЕКи і ОСББ) продовжують проводити у Тернополі маркування та облаштування нових укриттів з метою організації захисту населення в умовах воєнного стану.

Реагуючи на звернення тернополян, 29 липня, міський голова Сергій Надал оглянув сховища, що розташовані у багатоквартирних будинках за адресами: вул. Майдан Перемоги, 2, вул. Іванни Блажкевич, 2 та вул. Іванни Блажкевич, 6.

«На вул. Майдан Перемоги, 2 підвал розчищений, але він занадто глибокий і не має освітлення. Тому мешканці використовують укриття, що розміщені по сусідству: у приміщенні районної ради або в приміщенні управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації, - пояснив Сергій Надал. – У будинку на вул. Іванни Блажкевич, 2 підвалу немає взагалі, оскільки колишні цокольні приміщенні перероблені мешканцями під житлову площу. Тому вони не придатні для використання в якості захисної споруди, а тернополяни, що проживають за цією адресою, під час сигналу «Повітряна тривога» використовують ті укриття, які знаходяться поруч з будинком».

Як додає міський голова, у підвальному приміщенні, що в багатоквартирному будинку на вул. Іванни Блажкевич, 6 проведені усі необхідні підготовчі роботи, сховище розчищене, у ньому є освітлення та облаштовані лавочки для сидіння. У маркуванні зазначено, що ключ до підвального приміщення знаходиться в мешканців будинку, тому усі, хто проживає за цією адресою, може скористатися цим укриттям або сусіднім, що знаходиться у школі №9.

Звертаєио увагу, що підготовка та облаштування нових сховищ у багатоквартирних житлових будинках Тернополя продовжуватиметься й надалі.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Продовжує роботу ...
Наступна новина: У Тернополі здійснили ...

КОМЕНТАРІ