У Тернополі на фасадах будинків розміщено інформаційні вказівники в напрямку до розташування укриттів

У Тернополі на фасадах будинків розміщено інформаційні вказівники в напрямку до розташування укриттів

04.08.22 11:48 0 193
З метою належного інформування та швидкого доступу до місць знаходження захисних споруд у Тернополі цими днями на фасадах будинків, що знаходяться поблизу найпростіших укриттів та сховищ, встановлено інформаційні таблички-вказівники.

Відтак тернополяни та гості міста зможуть швидко зорієнтуватись та віднайти місце знаходження захисних споруд, що розміщені найближче до місця їхнього перебування чи проживання.

Нагадаємо, на інтерактивній карті захисних споруд Тернополя розміщено чотири категорії укриттів, які ознаковано різними кольорами. Інформація щодо укриттів постійно моніториться та оновлюється.

Важливо, у кожному будинку повинна бути відповідальна особа, яка під час оповіщення сигналу «Повітряна тривога» зможе відкрити підвал. Це важливо, щоб будь-хто із громадян, хто перебуватиме близько до укриття, також мав змогу перейти у безпечне місце.

Після сигналу «повітряна тривога» громадяни можуть також використовувати для захисту (у разі відсутності поблизу сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших укриттів) підвальні приміщення будинків, підземні паркінги, заглиблені гаражі.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тернополі особи з ...

КОМЕНТАРІ