Ця інформація не відповідає дійсності. Звертаємо увагу, що ні міський голова, ні працівники Тернопільської міської ради, ані фахівці ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» під час зустрічі із головами ОСББ та управителями будинків не закликали співвласників житлових будинків виганяти тварин на вулицю.
Фахівці ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» під час зустрічі нагадали, що у містах основним осередком поширення бліх є підвали багатоквартирних будинків, бо там найбільш комфортні умови для їх життєдіяльності: бродячі тварини, вологість та теплові мережі. Опісля вони пробираються у квартири. Відтак, зазначили, що необхідно проводити винищувальні дезінсекційні заходи, ретельно прибирати та підтримувати прийнятний санітарно-гігієнічний стану приміщень.
Звертаємо увагу зоозахисників, що з 2019 року у Тернополі діє соціальна ветеринарна клініка «Хатіко», яка надає лікувальні та діагностичні послуги, а також займається регулюванням чисельності безпритульних котів гуманним способом та зоозахистом. На базі цієї клініки діє соціальна програма зі стерилізації бездомних коті - за соціальною ціною. Для цього необхідно мешканцям домовитися із клінікою про можливі дати операції зі стерилізації тварин, самостійно відловити безпритульних котів та доставити у клініку для проведення операції. Соціальна ветеринарна клініка «Хатіко» знаходиться у Тернополі за адресою вул. Євгена Коновальця, 14. Телефон: 050 437 4997.
Враховуючи ситуацію, закликаємо осіб, що поширюють подібні наклепи про негуманне ставлення до тварин, долучитися разом з управителями до облаштування укриттів у підвалах.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі розклад занять ...
Наступна новина: Перевірено стан виконання ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав