Правоохоронці Рівненщини за співпрацю з ворогом затримали жителя Запоріжжя

Правоохоронці Рівненщини за співпрацю з ворогом затримали жителя Запоріжжя

19.08.22 09:03 0 604
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури затримано жителя міста Запоріжжя, який з ідеологічних мотивів надавав допомогу державі-агресору, чим зрадив інтереси України в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Зокрема встановлено, що 51-річний чоловік, будучи завербованим агентом ФСБ, з березня по серпень цього року, за допомогою одного з мобільних месенджерів повідомляв представника спецслужби держави-агресора про місця розташування блокпостів у м. Запоріжжя, пункту постійної дислокації військової частини, а також місця ракетних влучань та шляхи переміщення військової техніки ЗСУ. Слідством встановлено 9 епізодів протиправної діяльності.

Крім того, вказаний громадянин виявляв бажання та готовність очолити окупаційні органи у випадку захоплення росіянами території Запорізької області.

Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України. Йому вже оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають невідкладні слідчі дії. Досудове розслідування проводить Управління СБУ в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на 15 років або й довічне, з конфіскацією майна.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Батьки першокласників ...

КОМЕНТАРІ