Бронзову колективну зірку «Захисникам та захисницям України» відкрили у Тернополі

Бронзову колективну зірку «Захисникам та захисницям України» відкрили у Тернополі

29.08.22 12:57 0 321
28 серпня з нагоди відзначення 482-ї річниці Дня міста Тернополя на знаменитій «Алеї зірок», що на вул. Петра Конашевича Сагайдачного, урочисто відкрили бронзову колективну зірку «Захисникам і захисницям України».

На цій алеї уже закарбовані у бронзі імена відомих тернополян та колективні зірки добровольцям, волонтерам, воїнам АТО, медикам тощо.

«Щороку традиційно на «Алеї зірок» ми відкривали зірки тим тернополянам, які найбільше прославляли наше місто. На жаль, цьогоріч ми шість місяців уже живемо в умовах війни, відкритої російської агресії. Кращі сини і доньки України ціною свого життя воюють за нашу незалежність, - відзначає міський голова Сергій Надал. - немає байдужих, хто б не допомагав фронту. ми віддаємо шану та прославляємо тисячі українців та українок, які відстоюють нашу Богом дану землю. Ця бронзова зірка – на честь всіх захисників та захисниць України. Воїнів та волонтерів, медиків та рятувальників. Вклоняємося перед найкращими воїнами світу. Слава Україні».

Нагадаємо, «Алею зірок» у Тернополі відкрили 28 серпня у 2011 році й щороку на ній з'являються нові імена. Наразі тут вже є 36 зірок.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі у церкві ...
Наступна новина: Програма заходів у ...

КОМЕНТАРІ