Депутатам Молодіжної міської ради Тернополя вручили посвідчення4438

Депутатам Молодіжної міської ради Тернополя вручили посвідчення4438

15.11.22 09:08 0 311
11 листопада у приміщенні бізнес-центру «К-15» відбулося засідання Молодіжної міської ради Тернополя, під час якого депутатам ММР вручили відповідні депутатські посвідчення.

Міський голова Сергій Надал привітав присутніх та побажав команді успішної роботи у напрямі розвитку молодіжної політики Тернополя.

«Повномасштабне російське вторгнення вкотре показало, що українська молодь була і є рушійною силою. Саме молодь стала першою на захист країни, почала волонтерити, створювати гуманітарні штаби, скеровувати допомогу на фронт та приймати внутрішньо переміщених осіб. Ви невтомно працювали цілодобово у штабах. І завдяки нашій молоді, Тернопіль став потужним гуманітарним хабом, – зазначає міський голова. – На жаль, війна продовжується. Рік непростий і разом з тим – це був перший рік роботи Молодіжної міської ради цього скликання. Ви і ваші молодіжні організації гідно втримали і провели статус молодіжної столиці України. Ви є справжнім прикладом для всієї молоді, адже стимулюєте молодь бути активною і долучатись до молодіжних організацій. Ви своєю роботою впливаєте на розвиток молодіжного середовища чи то у мирний, чи то у воєнний час. Дякую молодіжному міському голові за активну роботу. Бажаю усім нам якомога швидшої перемоги та мати можливість реалізувати свій потенціал у мирній країні».

Нагадаємо, у червні 2022 року було обрано нового голову, трьох його заступників та секретаря Молодіжної міської ради (ММР) VI скликання. Новим міським молодіжним головою обрано Назара Мельничука.

Довідка: Молодіжна міська рада є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, який покликаний сприяти взаємодії міської ради та її виконавчих органів і молоді міста Тернополя, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя суспільства в місті.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ