Подорож на теплоходах «Ян - Амор Тарновський» і «Капітан Парій» триває 30 хвилин (повне коло по Тернопільському ставу), вартість поїздки - 75 грн. Для дітей віком від 6 до 12 років - 30 грн, для дітей віком до 6 років - проїзд безкоштовний.
40 грн - в одну сторону від центру до «Дального пляжу». Звертаємо увагу! Якщо пасажир бажає зійти з теплохода на причалі «Дальній пляж», необхідно завчасно сповістити матросів.
Круїз на теплоході «Сигма» триває 45 хвилин. Вартість поїздки складає 100 грн. Подорож проходить із заходом на «Водну арену Тернопіль» без зупинок.
Здійснити водну прогулянку на теплоходах можна з понеділка до п’ятниці з 14:00 до 21:00 год, у вихідні та святкові дні - з 11:00 до 22:00 год. У дощову та штормову погоду теплоходи не працюватимуть.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі обрали ...
Наступна новина: Ювенальний прокурор провів ...
Твердопаливний котел тривалого горіння від ...
Гірський велосипед для трас і бездоріжжя
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday