Тернополяни здобули «золото» та «бронзу» на VI чемпіонаті Європи з кіокушин карате WKB

11.05.23 12:51 0 475
З 5 по 7 травня у м. Сабадель (Іспанія) відбувся 6th WKB European Kyokushin Championship серед дітей юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» та «ката». Змагалися за перемогу у чемпіонаті і вихованці Тернопільської «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1».

За результатами змагань в складі збірної команди України двоє тернопільських спортсменів здобули такі призові місця:

* І місце - Тарас Якимець виборов звання чемпіона Європи в категорії до 60 кг серед юнаків 16-17 років;

* ІІІ місце - Катерина Сіканович у категорії понад 65 кг серед жінок;

* збірна команди України в загальному заліку зайняла ІІ місце.

Підготувала спортсменів тренер-викладач КДЮСШ №1 - Тетяна Чубата.

Пишаємось нашими переможцями та бажаємо надалі успіхів на всеукраїнській та міжнародній аренах.