Якість повітря та радіаційний фон у Тернополі в межах норми

Якість повітря та радіаційний фон у Тернополі в межах норми

20.05.23 08:49 0 178
У зв’язку з поширенням російськими пропагандистами фейків про вибухи видуманих cкладів з боєприпасами та неналежну якість повітря у Тернополі, інформуємо, що всі їх повідомлення – брехливі.

Якість повітря та радіаційний фон у Тернополі відповідає усім показникам. Зокрема, тернополяни можуть дізнаватися показники якості повітря з двох різних джерел:

* У режимі реального часу через мобільний додаток «е-Тернопіль». На головному екрані додатку ви побачите показник AQI – цифру, на яку необхідно натиснути. І ви отримаєте роз’яснення, наскільки чисте повітря у місті.

Наприклад, станом на 19.00 год показник AQI становив 22, а це означає – Повітря чисте. Можна провітрювати, активно проводити час під відкритим небом.

* За даними ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» рівень радіаційного фону на території Тернопільської області теж в межах норми. Станом на 09.00 год. та о 13.00 год. - він був 0,13 мкЗв/год,станом на 17.00 год. - 0,12 мкЗв/год

Оновити чи завантажити додаток е-Тернопіль якщо вас iPhone можна за цим посиланням iOS, якщо інші моделі телефонів – то за цим Android.

Довідково. AQI (Air Quality Index) – індекс якості повітря розроблений Агенцією з охорони довкілля США і використовується в багатьох країнах світу. Прилади, які встановлені у Тернополі, вимірюють якість повітря та концентрацію наддрібних частинок - PM 1, PM 2.5, PM 10, а також температуру, вологість та тиск.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: У КП ...

КОМЕНТАРІ