Під час візиту Митрополит звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Вознесіння Господнього на просп. Злуки. 21-А у Тернополі, після чого провів Божественну Літургію.
На спільну молитву та освячення храму серед інших гостей прибув міський голова Тернополя Сергій Надал.
« визначна й історична подія у нашому місті, ми освячуємо ще один храм. Будівництво храму – це завжди свята справа, а особливо у час війни, коли російські окупанти хочуть знищити наші міста і села, наших людей, руйнують церкви і храми, нищать нашу мову, культуру і духовність, – наголосив Сергій Надал. – У нас з’явилось ще одне місце, де люди будуть молитись за наших воїнів і за нашу перемогу. Віримо, що цей храм стане ще одним культурним і освітньо-духовним центром нашого міста», – наголосив Сергій Надал.
Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.
На завершення Блаженнійший владика звернувся до присутніх з першосвятительським словом й зазначив про важливість спільної молитви.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Сергій Надал привітав юних ...
Поділ майна при розлученні: як захистити свої ...
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как запустить бюро переводов с нуля и захватить ТОП-3 в Google: история успеха компании «Курсив»
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни