Захід присвячений пам'яті маленьких українців, чиє життя забрала війна внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Акція започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Під час акції учасниками будуть розвішані дзвіночки на деревах, які символізують голоси дітей, які загинули.
До слова, з 1 червня у Тернополі діє виставка «Втрачене дитинство», де представлено історії понад 20 дітей, які загинули з 24 лютого 2022 року, внаслідок повномасштабного вторгнення російський військ на територію України.
Виставку ініціювала платформа пам'яті Меморіал, яка з березня 2022 року розповідає історії загиблих цивільних та військових втрат України у війні за підтримки Тернопільської міської ради.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Книга рекордів Тернополя ...
Наступна новина: Тернопіль: в рамках ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка