Жодне застілля будь воно святкове або буденне не обходиться без столового посуду. Тарілки, бульйонниці, супниці, горщики для запікання, а також салатники, менажниці, страви для гарячих і холодних закусок, ємності для соусів, столові прилади, келихи і склянки для подачі напоїв – все це красується, як на святкових, так і на обідніх столах, роблячи кожну трапезу комфортною, а їжу ще більш смачною. Як вибрати набори столового посуду? Як за нею доглядати, щоб вона довше зберегла первозданний вигляд? Ось про це ми і поговоримо в даному огляді.
Призначення кухонного посуду
Столовий посуд-це та посуд, яка використовується тільки для сервірування столу і подачі страви. Посуд для чаювання теж відноситься до розряду їдальні — це чашки для чаю і кави, Заварювальні чайники, кавники, молочник і цукорниця, Тортівниця, цукерниця, словом все те, в чому прийнято подавати їжу на стіл.
Види столового посуду
Види столового посуду сформовані на основі матеріалів, з яких вона виготовлена. До них відносять:
- Фарфор
- Фаянс
- Скло та кераміка
- Метал
Ніжність і розкіш порцеляни найпопулярніша — посуд з порцеляни. Вона виглядає стильно, вишукано, а оскільки фарфор сам по собі не дешевий, то і дизайн посуду з нього підбирається відповідний. З її допомогою можна накрити будь — який стіл-від простого домашнього застілля до званої вечері. І завжди сервіровка буде виглядати витончено, модно, з відтінком розкоші.
Фаянсовий посуд розташовується сходинкою нижче в рейтингу популярності і»витонченості". Вона виготовляється за схожою з порцеляною технологією, але в ній менше каоліну і кістяної золи, за рахунок чого стінки фаянсових виробів товщі, у них немає порцелянової дзвінкості і прозорості.
Легкість і витонченість — основні характеристики посуду зі скла. Вона красива, вишукана, часто — стилістично нейтральна. Скляний посуд можуть бути прозорою, матовою і кришталевої.
Найбільш очевидне використання металу-столові прилади. З металу також виготовляються окремі предмети сервірування: страви для подачі нарізок або фруктів, тортівниці, цукерниці, ікорниці, кокотниці, відерця для льоду.
Секрет догляду
Секрет догляду криється в особливостях кожного матеріалу. Якщо ви вибираєте фарфор, то його не можна мити окропом, впливати жорсткими щітками або замочувати в миючих складах. А металевий посуд погано переносить тривалий контакт з оцтом і сіллю. Тому секрет догляду в індивідуальних особливостях кожного матеріалу.
КОМЕНТАРІ
Куль надо таких статей по-больше!
Чудово ..
Классно!
хороша ідея.
А який це движок? теж хочу блог завести
Вот это да!
Монетизацією краще займіться. А так чудово!
Мне все понравилось, только если бы еще денег на длоге дали или конкурс провели, было бы вообще отлично.
Читаешь это и думаешь...
Дуже пізнавально, респект
Каждая статья автора отлична от предыдущей. Вывод: читать автора :)
щось в цьому є, безумовно
Чіпляє, відмінно написано!
Классно!
Невероятно красиво!
Мало почуттів .. але красиво ...
Понял не всё.
было интересно вас почитать, спасибо и удачи!
Хе-хе, мій перший коммент :)
Вот это да!
круто
Шикарно, добавляю в закладки
решил помочь и расшарил статью в соц. сетях