Експозиція приурочена до 60-річчя роботи митця у газеті «Вільне життя»: тут улюблені роботи, зокрема, й світлини з поїздок з-за кордону.
Під час презентації фотовиставки міський голова Сергій Надал вручив Василю Бурмі відзнаку «Герб міста Тернополя» та привітав митця з визначною подією.
«Завдяки світлинам Василя Бурми про Тернопіль знає, без перебільшення, не лише країна, а й весь світ. Завдяки вашим фото газета стала яскравішою та цікавішою для читача. Ваші роботи – це як екскурс в історію міста Тернополя від відбудови і до . У них відчувається краса, велич і сила міста, – зазначив Сергій Надал. – Дякуємо за вашу працю, бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення та доброту вам і вашим рідним та, звісно, якомога швидшої перемоги нашій Україні».
До слова, у 2013 році мистецька «Алея зірок» у Тернополі поповнилась ім’ям Василя Бурми.
Довідка. Василь Бурма – член Національної спілки журналістів України, спілки фотохудожників, краєзнавець, заслужений журналіст, автор книг та член журі багатьох фотоконкурсів.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Тернополі на період ...
Наступна новина: 9 червня у Тернополі ...
Демографічний тупик: як кадровий дефіцит змінює ...
Келихи для білого вина: як обрати ідеальну форму для аромату та смаку
Чоловічі стрижки для густого волосся
Як вибрати якісне газонне насіння та добрива для газону?
ТОВ «РГС Україна»: максимальні можливості ремонту спецтехніки та її гідравліки