27 червня до наших захисників на передову вирушила «Допомога армії від Тернополя»

27 червня до наших захисників на передову вирушила «Допомога армії від Тернополя»

28.06.23 11:35 0 147
У вівторок, 27 червня, водії та волонтери центру «Допомога армії від Тернополя» вирушили у чергову поїздку до наших захисників на передову у напрямку Запорізької, Донецької та Харківської областей.

« вчергове відправляються наші волонтери та водії центру «Допомога армії від Тернополя», щоб допомогти військовим. Дякуємо усім тернополянам, які долучились, принесли передачі для захисників, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Традиційно вирушила мобільна стоматологія та четверо лікарів-стоматологів, які вже працюють та надають захисникам необхідну стоматологічну допомогу. Бажаємо щасливої дороги та успішно доставити усі передачі для наших військових».

Цього разу нашим захисникам на передову спрямували продукти тривалого зберігання, речі першої потреби, одяг, взуття, інші тактичні речі, смаколики, прилади нічного бачення тощо.

До слова, це вже десята поїздка лікарів мобільного стоматологічного кабінету на бойові позиції наших військових. Стоматологи проводитимуть лікування хворих й працюватимуть на різних ділянках, де воюють українські захисники.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За збут наркотиків та ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ