"Пластична трагедія: Як відомий пластичний хірург Бебих Олександр спотворив обличчя своєї пацієнтки"

11.07.23 16:33 11 408

Марія, молода дівчина з мрією про ідеальний ніс та бездоганний профіль, не могла уявити, які наслідки призведе її рішення покластись на відомого в Україні пластичного хірурга Олександра Романовича Бебиха. Те, що мало стати корекцією недоліків, перетворилося на кабус, що перетворив її життя в жах. Марія побоюється що після оприлюднення цієї інформації лікар почне її переслідувати, тому побоюється за своє життя, ім’я справжньої дівчини змінено..

"Я мріяла про нове життя, про новий образ. Я мала на увазі зміни на краще. Але все, що я отримала, – це постійний стрес, втрата впевненості в собі та неможливість вести нормальне життя", – розповідає Марія.

Після втручання, яке включало ринопластику, вона зіткнулася з ускладненнями, які могли б бути уникнуті. Однак найбільше шокувала подальша реакція лікаря.

"Бебих порушив лицевий нерв під час операції, через що одна половина мого лоба зараз не функціонує. Як наслідок, мій образ був не просто змінений – він був спотворений," - гірко додає Марія.

Відмовляючись визнавати свою помилку, Бебих навіть не подумав про повернення коштів. Марія стверджує, що він пропонує лише переделати ринопластику сам, але не гарантує, що нервова функція відновиться.

Ця історія змушує нас задуматися про наслідки і ризики пластичної хірургії, про відповідальність тих, хто має право впливати на нашу зовнішність та здоров'я.

Вона також підкреслює необхідність регулятивних заходів та захисту прав пацієнтів.

На даний час Марія звернулась за юридичною допомогою та намагається довести свою справу до суду, сподіваючись на справедливе рішення.

"Шкода, завдана недбалістю: Марія та її боротьба за відновлення справедливості"

Шкода, завдана Марії, не обмежується лише фізичними травмами. Відчуття гніту, стресу та відчаю, які вона переживає через зруйноване обличчя та непрофесійність пластичного хірурга, є незрівнянними. Вона стала жертвою неправильного медичного втручання, що перетворило її життя в справжній кошмар.

Марія розповідає: "Я стала закомплексованою, втратила впевненість у собі. Мені страшно виходити на вулицю, боюся стикатися зі світовою жорстокістю. Кожен дзеркало – це напад паніки, бо я бачу цю помилку на своєму обличчі".

До того ж, Марія втратила велику суму грошей на процедуру, результати якої виявилися катастрофічними. Ще більше її обурює відмова хірурга компенсувати витрати або визнати свою помилку.

"Хірург Бебих руйнує моє життя, але він не бачить в цьому нічого поганого. Він вважає, що зробив все правильно і не хоче віддавати мені мої гроші. Це не просто несправедливо, це жахливо", - каже Марія.

Наразі Марія веде боротьбу, щоб визнати вину Бебиха та отримати від нього компенсацію. Це був довгий та виснажливий процес, але Марія впевнена, що її історія повинна бути розказана, щоб попередити інших від стикання з подібними ситуаціями. Вона сподівається, що її випадок покаже небезпеки непрофесійного втручання та спонукатиме людей до більш обережного ставлення до свого здоров'я та вибору медичних спеціалістів.

Висловлювання незалежного адвоката:

"Подібні випадки є болісним нагадуванням про важливість вибору кваліфікованого та досвідченого медичного фахівця. Як адвокат, я можу сказати, що Марії  варто подати судовий позов проти доктора Бебиха за його негласні дії. Це може бути високий ступінь недбалості або навіть медична халатність, в залежності від специфіки обставин.

Справа Марії має важливе значення не тільки для неї особисто, але і для всіх пацієнтів, які звертаються до пластичних хірургів. Якщо ми дозволимо медичним працівникам діяти безкарно, це може призвести до поширення недбалого ставлення до пацієнтів.

Я вважаю, що Марія необхідно звернутися до компетентних юридичних органів та почати процес відшкодування шкоди. Її ситуація - це не лише питання моральної несправедливості, але й серйозне порушення її прав як пацієнта."

Висловлювання від імені Асоціації Хірургів України:

"Асоціація Хірургів України стурбована звинуваченнями, які були висловлені проти нашого колеги, доктора Олександра Романовича Бебиха. Ми прагнемо підтримувати високі стандарти медичної практики, і ці звинувачення, якщо їх підтвердять, є серйозним занепокоєнням для нас всіх.

Якщо пацієнт почувається незадоволеним результатом хірургічного втручання, це повинно бути тщательно досліджено. Незалежно від того, чи були дотримані всі медичні процедури, чи ні, потрібно врахувати бажання та очікування пацієнта.

Ми сильно рекомендуємо доктору Бебиху співпрацювати з усіма розслідуваннями та відповідати на всі запити в повному обсязі. Ми також рекомендуємо Марії  звернутися до незалежного медичного консультанта або адвоката, щоб дізнатися про всі її можливі опції.

У нашій професії важливо пам'ятати, що наш головний приоритет - це добробут наших пацієнтів. Ми вдячні Марії за її відкритість та розуміємо, що її досвід може допомогти покращити практику пластичної хірургії в Україні."

Незалежний журналіст

Олександр Брегун

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 33)
Попередня новина: Является ли наркомания ...
Наступна новина: Потенційні переваги та ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
kraqatose - 11.07.23

Велике спасибі, прикольно написано креативно

аватар країна
sashasasas - 11.07.23

реальна тема

аватар країна
Abfgdhs - 11.07.23

Супер-пупер!

аватар країна
C4H9NO2 - 11.07.23

Мне все понравилось

аватар країна
Leo164 - 11.07.23

Позволю себе не согласится с вами

аватар країна
trigandi - 11.07.23

Мне нарвится стиль изложения

аватар країна
Ural_Perspective - 11.07.23

Хе-хе, мій перший коммент :)

аватар країна
Bambaleilo - 11.07.23

Отличная Инфа

аватар країна
Knyazev1 - 11.07.23

Знакомый стиль...

аватар країна
nvskv - 11.07.23

Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.

аватар країна
Anisimov95 - 11.07.23

Дуже хороший пост! Дякую за виконану роботу!